Október 23-ai megemlékezés
Kedves Diákok! Az Október 23-ai ünnepség 2021. október 20-án (szerda) 3. órában kerül megrendezésre az aulában. Kérünk Benneteket, hogy az alkalomhoz illő öltözetben (fehér felső, sötét szoknya/nadrág) jelenjetek meg.
Kedves Diákok! Az Október 23-ai ünnepség 2021. október 20-án (szerda) 3. órában kerül megrendezésre az aulában. Kérünk Benneteket, hogy az alkalomhoz illő öltözetben (fehér felső, sötét szoknya/nadrág) jelenjetek meg.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése iskolánk szakmai igazgatóhelyettesének, Karsai Miklósnak „Nyíregyháza Kiváló Pedagógusa Margócsy Emil – díjat” adományozott. Sok szeretettel gratulálunk a kitüntetéshez!
Az európai diáksport napot iskolánkban is megtartottuk. Első órában egy közös, bemelegítő gimnasztikát végeztünk el.Azután sportjátékok következtek: –floorball – röplabda … Olvass tovább