Fenntarthatósági Témahét – rajzpályázat
Iskolánkban az idén is megrendezésre kerül a Fenntarthatósági Témahét 2021. április 19-23. között. A programot egy rajzpályázat meghirdetésével nyitjuk, melynek témája az „ÉBREDŐ ERDŐ”. Bővebb információ a plakáton!


